Ľudská hlúposť

A už je to tu. V článku o zvieratkách som vysvetlil, že židia považujú nežidov za zvieratá. Zároveň som napísal, že ja sa za to nehnevám. Dokonca som istým spôsobom rád, pretože keď židovských bratov ako zvieratká prekonáme, tak to bude neuveriteľná hanba. No a tento okamih práve nastal.

Ježiš upozorňoval farizejov na to, že už aj mýtnici a neviestky ich predbehujú do nebeského kráľovstva. Keby len to. Ich už predbiehajú aj zvieratká.

Možno ste sa stretli s typmi, ktorí furt špekulujú, až to prešpekulujú a nakoniec vybabrú sami so sebou. Platí to aj pre židovských bratov, ktorí toľko motajú, až sa sami zamotávajú do svojich vlastných výtvorov.

Jednou z obetí vlastných špekulácií sa stal aj najväčší židovský génius Albert Einstein. Vymyslel výrok, v ktorom ani sám netuší, o čom hovorí. Chcel zhodiť iných a nakoniec zhodil sám seba. Tento výrok potom prebrali ďalší mudrlanti z židovských internetových novín DELET, kde skončil ako prvý v rebríčku desiatich populárnych židovských citátov.

Článok v DELETE sa začína odvážnym tvrdením, že o židovskej múdrosti netreba diskutovať. Niekedy je lepšie byť ticho. Zjavne nechápu rozdiel medzi prefíkanosťou a múdrosťou.

Spomínaný výrok, ktorý skončil na prvom mieste znie: „Dve veci sú naozaj nesmrteľné: vesmír a ľudská hlúposť... A tým vesmírom si nie som celkom istý.“

Ešte to aj zle odcitovali. Nemá tam byť nesmrteľný, ale nekonečný.

Čo to Einstein v skutočnosti povedal? Keďže židia veria, že všetci nežidia sú zvieratá a len židia sú ľudia, Einstein povedal, že židovská hlúposť je nekonečná. A je si tým na sto percent istý. Einstein to povedal a ďalší experti to dali na prvé miesto rebríčka.

Takže podľa ich názoru zvieratká, už majú viac rozumu ako ich najžiarivejšia ikona vedy. Tá logika, ktorú ma naučil Dan Brown je naozaj super.

Deti moje osprostené...