Popierači holokaustu

Zistil som, že na svete existuje skupina ľudí, ktorí popierajú holokaust. Holokaust je v preklade z gréčtiny zápalná obeta, ktorú praktikovali samotní židia. My sa však budeme samozrejme baviť o holokauste z čias 2. svetovej vojny.

Počínaniu týchto popieračov holokaustu nerozumiem. Navyše, ak sa týmto konaním vystavujú trestnému stíhaniu. Ja samozrejme do tejto skupiny nepatrím. Predsa viem, že holokaust spáchala židovská satanistická elita, takže im nebudem preboha znižovať počet obetí a tým pádom aj vinu. Ja im naopak ešte aj pridám, ako to urobila pani vo videu :)

60 miliónov je omnoho lepšie. Ja však nemám problém tvrdiť, že počas holokaustu zahynulo 666 miliónov židov. A z toho budú súdení! Viem, že sa týmto prehrešujem proti sloganu mojej vlastnej stránky: "Odhaľte klamy tohto sveta." Pre svojich židovských bratov sa však rád obetujem.

V knihe Exodus hovorí boh Abrahámovi toto: "Vezmi svojho syna, svojho jediného syna Izáka, ktorého miluješ a choď do krajiny Morja! Tam ho obetuj ako zápalnú obetu (holokaust) na jednom z vrchov, ktorý ti ukážem. Abrahám vstal včasráno, osedlal osla, zobral so sebou dvoch svojich sluhov a svojho syna Izáka a narúbal dreva na zápalnú obetu. Potom sa vybral na miesto, ktoré mu označil Boh." Ako vieme, boh nakoniec Abrahámovi zadržal ruku a Izák obetovaný nebol. Niekto však predsa len namiesto Izáka obetovaný bol. Bol to biely baránok. Išlo tam teda o falošnú obetu.

Vráťme sa však späť k popieračom. Ak chceme vidieť popieračov holokaustu v akcii, nemusíme chodiť ďaleko do sveta. Jedného som vypátral aj na Slovensku. Je to fyzik a konšpiračný teoretik Martin Mojžiš, ktorý verí, že za všetko môžu Rusi. Dôkaz je v nasledujúcom videu.

Mojžiš prehlásil, že ak budem počuť neuveriteľnú konšpiračnú teóriu, nemám jej veriť, aj keď budú za ňou detailné argumenty, pretože je to sprostosť. Zaujímavý postoj vedca - ignorovať argumenty. Ak mi teda bude niekto hovoriť o holokauste, o ktorom nie sú žiadne, nie to ešte detailné argumenty, ani žiadne dôkazy, podľa Mojžiša mu nemám veriť, pretože je to blbosť. To je popieranie holokaustu!!! A kto popiera holokaust, ten musí byť zatknutý, odsúdený a zavretý do basy.

Aj keď je teraz istá časť mojej mysle vďaka Mojžišovi na pochybách, veď ako isto všetci viete, náckovia sú vymletí, takže ako mohli vybudovať také komplexy ako sú koncentráky, ako mohli zhromaždiť a presunúť také veľké množstvá ľudí? Ako mohli vymyslieť takú zložitú vec ako plynové komory? Napriek tomu je môj postoj v tejto veci pevný ako skala.

Janko Kráľ:

Duma bratislavská

Ten prešporský zámok pekný murovaný
čudujú sa z neho na Dunaj tí páni,
čuduje sa z neho aj záhorský šuhaj:
ako pekne tečie ten povestný Dunaj.
Tí nádherní páni pilnú radu majú,
že oni povestný Dunaj zahatajú;
a tie naše Tatry zďaleka sa smejú;
„Zahatajte, páni, keď máte nádeju!“