Som sionista

Potom, ako som prijal židov za svojich bratov, nastal čas postúpiť na vyššiu úroveň. Stal som sa TEDa sionistom. Dan Brown vo svojej knihe navrhoval židov humanitárne splynovať, pretože predstavujú riziko preľudnenia, ktoré má spôsobiť koniec Zeme. Podobne chcel postupovať aj Bill Gates, ktorý počas pamätnej reči na konferencii TED prehlásil, že menej ľudí = menej CO2. No a keďže nežidia sú zvery, ako povedal RABín Hovadia, na nás sa táto rovnica milí židkovia v žiadnom prípade nemôže vzťahovať. Teda ak jediní ľudia na Zemi sú židia, platí, že menej židov = menej CO2.

Ako som už písal v komentári ku knihe Inferno, ja som s takýmto riešením, ako navrhoval Dan Brown nesúhlasil a chcel som nájsť iné riešenie tohto pálčivého problému. Konečne sa mi to podarilo.

Ja nielenže neurobím takéto drastické opatrenie, ale ako sionista práve naopak, ja splním mojim židovským bratom ich najväčšie stáročné túžby. Ja im vytvorím židovský štát. Potom tam presuniem židov z celého sveta, pretože všade sú antisemiti a extrémisti, ktorí ich ohrozujú. Priznajme si to, antisemiti sú všade.

Samozrejme židovský štát nemôže byť v Palestíne, pretože tam sú všade naokolo tí odporní arabskí antisemiti. Navyše Palestína je malá. Moji židovskí bratia si zaslúžia niečo väčšie. Ja im preto dám celý kontinent. Počuli ste dobre, jeden celý svetadiel – Antarktídu. Niekomu sa to možno nepozdáva, ale ja dobre viem, čo robím. Židia sú totiž vyvolený národ jediného pravého a všemohúceho boha. S božou pomocou aj z Antarktídy urobia raj. Potom konečne celý svet uverí v židovského boha.

Že pritom môže nejaký židko zamrznúť? To nebude moja vina. Rovnako, ako podľa Talmudu, keď žid postrelí gója do nôh a gój vykrváca, to nebude vina žida, že gój zomrie. Je to vina gója, že si neodbehol po pomoc. Takisto to nebude moja vina, že si žid nenašiel v Antarktíde drevo a nespravil si oheň.

Talmudátor T 800 - humanista.

Human casualties: 0

Splním im aj druhý sen. Židia chceli z celého srdca poľnohospodáriť, ale my sme im vraj nedovolili vlastniť pôdu, a preto museli požičiavať peniaze na úroky. Samozrejme nemohli robiť remeselníkov, museli požičiavať peniaze. Dostanú teda motyky a rýle a budú obrábať zem. A najväčšie pole dostane Rodšild, lebo on chcel najviac obrábať zem, ale mu to najviac nedovolili.

Existuje však ešte aj iný typ židov. Tí nechcú poľnohospodáriť. Predstaviteľom tejto skupiny je rabín Hovadia. Títo zas nechcú robiť nič, len sedieť ako páni a jesť. Aj im splním ich želania. Je nad slnko jasné, že blázni nič robiť ani nemôžu. Všetko by len dodrbali. Preto ich k žiadnej robote ani nepripustím. Budú len sedieť v blázinci v zvieracej kazajke a jesť.

So židmi presuniem na Antarktídu aj slobodomurárov, aby im mal kto slúžiť. Pôjdu tam aj obyvatelia Luníka IX, aby ich obohatili svojou odlišnosťou.

Nezabudnem ani na malých židíkov. Budú zadarmo dostávať prídely sladkostí, cigariet, alkoholu a drog. Ešte raz opakujem, zadarmo. Nedávať malým židíkom sladkosti, to je tyrania! Proste prekrásny nový svet.