Moonwalker

Musím sa s niečim priznať. Už ste to možno aj zaregistrovali. Som veľkým obdivovateľom černošského aktivistu Martina Luthera Kinga. Ten mal jeden sen. Chcel, aby sme jeho deti, teda v prenesenom význame černochov neposudzovali podľa farby kože, ale podľa charakteru. Čiže ak je nejaký černoch dobrý, máme ho považovať za dobrého, ale ak je zmrd, máme ho považovať za zmrda. V tomto článku sa pozriem na iného černošského kráľa - kráľa popu Michaela Jacksona. Pokúsim sa zistiť, či bol zmrd alebo nie.

Podľa nových zistení má veľa detí problém čítať s porozumením. Myslím si, že tento problém sa netýka len detí. Čo je horšie, čítať s porozumením nedokážu ani naši supervzdelaní slniečkari. Ako môžu inak považovať aj černošských zmrdov za dobrých, len preto, lebo majú čiernu kožu? Vieme, že aj blbí ľudia sú ľudia a aj ich má pánbožko rád, ale toto je urážka najväčšieho černošského aktivistu Martina Luthera Kinga.

Na Michaela Jacksona v období pred jeho smrťou médiá hádzali samú špinu. Po kope skúseností s médiámi ich už ale beriem s rezervou. U nás urobili z ľudí extrémistov a nacistov len preto, lebo nechcú prijímať ilegálnych imigrantov. Z Michaela urobili zasa pedofila. Nebolo to tiež len preto, lebo zastával nejaké názory, ktoré sa nepáčili istým kruhom?

Skúsim preto o tejto záležitosti zistiť niečo viac. V prvom rade preskúmam film Moonwalker, kde Michael Jackson vystupuje. Zápletka je v tom, že Michael odhalí plán istého mafiána, ktorý plánuje distribuovať drogy deťom, lebo v nich vidí ľahkú obeť. Mafián zistí, že Michael jeho plán odhalil, a tak ide po ňom a chce ho zabiť. Michael chce ale deti ochrániť, premení sa na robotického superhrdinu a mafiána zničí.

Michael Jackson je teda vo filme zobrazený ako ochranca detí. Do showbiznisu sa dostal už ako malé dieťa a zrejme tam videl a možno aj zažil všelijaké veci a rozhodol sa proti tomu postaviť. Vo filme Abraham Lincoln: lovec upírov som videl, ako upíri z nepriateľa upírov urobili upíra, aby ho takto ponížili a obrátili proti nemu ľudí. Mám preto dôvod sa domnievať, že to isté sa stalo aj Michaelovi Jacksonovi. Vo veci bude asi niečo viac ako len drogy. Keďže z Michaela Jacksona urobili pedofila, vychádza mi z toho, že Michael Jackson sa postavil proti pedofilom.

Ešte je tu otázka, či z neho urobili skutočného pedofila alebo len pedofila v médiách. Odpoveď na túto otázku bohužiaľ nemám. Mám na to len svoj názor. Ten je taký, že Michael Jackson vo svojej prirodzenosti zmrd nebol. Taký úsmev, aký mal Michael vo filme Moonwalker, nemohol mať zlý človek. Z tohto úsmevu ide vyžarovanie a to sa nedá zahrať. Ak Michael neskôr zneužil deti, čomu ja neverím, museli mu ilumináti nejako vymyť mozog. Vidíme, že ilumináti z černošských zločincov robia neviniatka a ospravedlňujú ich zločiny a z dobrých černochov robia zmrdov.

Na internete existujú videá, ktoré poukazujú na to, že Michael sa proti iluminátom vzbúril. Ku koncu života už skladal úplne iné pesničky, ako boli v tom čase a aj dnes bežné, napríklad Heal the world - Vylieč svet alebo They dont care about us - Nestarajú sa o nás. No a keďže oni sa o nás nestarajú a zaujímajú ich len dane, vyplýva z toho čo? Vyplýva z toho to, že sa o seba musíme postarať sami.

Úsmev Michaela Jacksona