Votrelec vs Predátor

Vážení čitatelia, v roku 2015 nám tu vypukla imigrant crISIS. Našťastie kríza je už zažehnaná a Nemecko je zachránené. Už neprijme milión votrelcov, čo to trepem, už neprijme milión imigrantov ročne, ale len 200 tisíc. Nastala táto crISIS len tak náhodou, alebo bola dopredu naplánovaná? Uvidíme, čo nám k tejto téme povie film Votrelec vs Predátor.

Americký satelit zachytil tepelnú stopu v Antarktíde hlboko pod ľadom. Zistilo sa, že je tam pochovaná veľká pyramída. Američania samozrejme všade chcú byť prví, tak tam rýchlo vyšlú expedíciu.

Tepelnú stopu z aktivujúcej sa pyramídy zachytí aj vesmírna loď Predárotov, čo je technicky vyspelá plazia rasa lovcov. Energetickým lúčom vyvŕtajú dieru v ľade k pyramíde a vyšlú na zem svätú trojicu Predátorov.

Američanom sa splní želanie a sú ako najpokročilejší v pyramíde prví. Dostanú sa do zvláštnej miestnosti a expert na hieroglyfy zistí, že je to miestnosť, do ktorej majú povolený vstup len vyvolení. Je to taký orwelovský newspeakový termín. Byť vyvolený rozhodne neznamená vládnuť svetu, ale byť obetovaný.

Ďalej z hieroglyfov zistia, že staroveké civilizácie vytvorili Predátori, ktorí naučili ľudí stavať. Nie sú to teda len lovci, ale aj murári. Pyramídy slúžili aj ako pristávacie rampy pre vesmírne lode. Predátori boli následne uctievaní ako bohovia.

Ľuďom nepomáhali z filantropie, ale len preto, aby slúžili ako hostitelia pre votelcov. Ak sa votrelci poriadne namnožia, lov Predátorov sa može začať. Predátori, aby získali prestíž, potrebujú na to vhodných protivníkov. Tými sú samozrejme votrelci.

Ak by aj votrelci Predátorov porazili, vládnuť svetu nebudú, pretože celá civilizácia aj s votrelcami bude zničená!!!

Aj teraz aktivovaná pyramída prebudí k životu kráľovnu votrelcov, ktorá začne okamžite klásť vajcia. Tie nakazia ľudí, ktorí zostali v obetnej miestnosti. Ostatní ľudia sa tak ocitnú v strede boja medzi votrelcami a Predátormi.

Zbrane Predátorov majú trojuholníkové zameriavače s 3 bodkami. Votrelci postupne ničia ľudí aj Predátorov, až z trojbodkových bratov zostane len jeden Predátor.

Aj z ľudí zostane len jedna teta. Medzi ňou a Predátorom vznikne zvláštny vzťah, pretože teta zabije jedného votrelca a získa si tak rešpekt.

Predátor nechá pyramídu aj s votrelcami zničiť výbuchom a im sa podarí uniknúť na povrch. Uniknúť sa však podarí aj kráľovnej votrelcov. Tá je nakoniec zničená, ale aj Predátor je prebodnutý. Jeho mŕtve telo je vzaté na nebesia do vesmírnej lode. Bol však nakazený a parazit sa dostal na loď. Z lode potom na domovskú planétu Predátorov. Z lovca sa stal hostiteľ a lovený.

K čomu teda slúži príliv imigrantov do Európy? Ak Mohamed nemôže prísť k hore, musí hora prísť k Mohamedovi. Prečo by si mal potom Predátor ničiť nohy a chodiť k votrelcom, aby si zabojoval, keď môžu votrelci prísť k Predátorovi? Stačí im len nahučať, že budú vládnuť svetu, a že budú mať 70 panien, keď sa stanú mučeníkmi. Toto hovorí film, ktorý bol natočený už v roku 2004.

Vyzerá to tak, že bude veselo. Už tu máme zombiov, upírov, vlkodlakov a teraz ešte k tomu aj votrelci a predátori. Ja ako slovanský primitívny podčlovek hostiteľ pre votrelcov byť nemôžem. Tými môžu byť len vyvolení. Každému je jasné, že hostiteľmi budú vyvolené a nadradené západné naivky, ktoré ich ešte aj vítali s transparentami. Ty vole, čo ak som Predátor? No neviem, zatiaľ som sa na jaštericu nemenil, ako to hovorí David Icke, ale ktovie. Mne sa však veľmi bojovať nechce. Ja mám kopu inej práce na starosti. Keď však bude treba bojovať, bojovať budem. Vlastne ja už dávno bojujem, akurát zatiaľ nie zbraňami. Veľmi ma to nebaví, hlavne v poslednej dobe, hoci sa ten boj snažím urobiť taký zábavný, ako sa len dá. No čo mi zostáva, musím sa obetovať, keď to tak chcú. Ale ja sa budem obetovať tak, ako to ja uznám za vhodné. Nie ako mi to nariadi nejaký prdátor.

No keď mám pravdu povedať, pre mňa votrelci ani nie sú poriadna trofej. Proti gustu žiadny dišputát, keď Predátorom stačia, mne to nevadí, ale nech si bojujú niekde inde a nás s tým neotravujú. Počúvajte Predátori, bojujte sami so sebou, ako to robili gladiátori a nám dajte svätý pokoj. Nebude vám treba žiadnych votrelcov, nebudete musieť čakať až sa namnožia a nebude hroziť, že nakazia aj vás. Keď už budem nútený bojovať ja, chcem väčšiu výzvu. Bojovať s úbohými hlúpymi uslintanými zvieratami, to je tak pre malé deti alebo staré ženské.

Votrelci sú akou takou hrozbou, len keď sú vo veľkej tlupe. Pozrime sa na film Votrelec. Tam jedného votrelca poľahky zničila jediná ženská - Ripleyová. A to mal oproti nej výhodu vo veľkosti, sile, zmysloch a aj výhodu prekvapenia. Menšie problémy urobili iba vo filme Votrelec 2. Tam však mali votrelci dočinenia len s vedcami. Tých super intelektuálov žijúcich mimo realitu ale dokáže dostať každý. Stačí si pozrieť seriál Teória veľkého tresku. Normálne malé dievčatko votrelci nedostali! Keď prišli profesionálni vojaci, hneď bolo po votrelcoch, aj keď mali neskutočnú početnú prevahu. Samotná Ripleyová dokázala zničiť aj obrovskú kráľovnu. Vo filme Votrelec 3 votrelca dokonca vytrepalo pár neozbrojených väzňov. Nastražili mu jednoduchú pascu a votrelček tam pobehoval ako tupelo presne tak, ako to naplánovali väzni.

Pre mňa sú lepšou trofejou Predátori. Sú veľkí a silní ako votrelci, ale sú navyše technologicky na úrovni. Majú dokonca schopnosť zneviditeľniť sa. Spomeňme si, koľko zábavy si užil Arni vo filme Predátor 1. Alebo upíri. Sú dlhovekí, majú teda veľké skúsenosti a inteligenciu. Pôsobia v tme, čiže je ich ťažko zbadať. Majú super silu a zmysly, vedia sa premieňať na netopierov a hmlu. Ovládajú zvieratá. Konvenčné zbrane im nemôžu ublížiť. Ja radšej budem vyciciavač vyciciavačov a predátor Predátorov. Ale ako som vravel, ja mám kopec inej roboty na starosti, ako zháňať nejaké trofeje.