Celebrity

Slovensko živorí a prebieha tu genocída, ale herci a celebrity nás minulý rok z Bratislavy presviedčali, že sme sa nikdy nemali lepšie a to vďaka Nežnej revolúcii a Európskej únii. Kto bol nespokojný, ten bol fašista, nacista, extrémista alebo neschopák. Počuli sme od nich tiež, aké je Slovensko provinčné a aká je to čierna diera. Tento rok už plačú, nadávajú na vládu a žobrú o finančnú pomoc. Nejdú pritom za Európskou úniou, ale za vládou Slovenskou. Ešte to dopadne tak, že budú najväčší konšpirační teoretici. Mám ich teraz ľutovať? Určite nie a ešte sa z nich smejem do popuku.

Napriek tomu im zadarmo poradím. Ak nemáte prácu, choďte pracovať do fabrík. Stále počúvam, ako nemajú dostatok pracovníkov. Kto na Slovensku pracuje v tom obore, v ktorom sa vyučil? Ak nemá prácu kuchár, nikoho to nezaujíma a ide pracovať ako elektrikár. A keď nie, tak choďte na úrad práce. Sme predsa v Európskej únii a platia tu ľudské práva. Máme tu sociálny systém, takže vás nenechajú zomrieť od hladu.

Keď už sme pri hercoch a celebritách, na televízii Joj ide šou, kde padajú masky. Tie celebritám padli aj na STV pri odovzdávaní cien OTO 2020. Mnohí nadávali, že išlo o urážanie Boha, ale ja to vidím inak. Je to v podstate jedno, či to alebo ono, hlavné je, ako to vypálilo. Celebrity nám tam ukázali, kto je ich boh. Je to záchodový boh - sračka šťanka. Televízne stanice sa nazývajú aj kanály a oni to zobrali doslovne. Skvelý kúsok STV. Celebrity ani nenapadne pozrieť sa na scenár, aby zistili, čo vlastne budú hrať, ich zaujíma len výška honoráru.