Čierni otroci

Černosi v Amerike dnes plačú, ako tam boli zotročení. Ako sa však do tej Ameriky dostali? Otrokári ich do Nového sveta prevážali na lodiach, kde trpeli v zlých podmienkach. Skončilo sa to už? Nie, je to tu opäť. Tentoraz ich však vozia do Európy.

Vidím to na vlastné oči, ako ich lode prevážajú cez Stredozemné more. Rozum sa mi z toho zastavuje. Napríklad taká dredatá biela spodina Racketeová. Ako ináč je to Nemka. Títo Nemci skáču z extrému do extrému! Nechápem len, prečo si ich nevozí do Nemecka, ale do Talianska. A to aj napriek tomu, že Taliani imigrantov neprijímali. Tejto bielej spodine to však nevadilo. Just pristavila svoju loď s imigrantmi v Taliansku, kde boli títo imigranti držaní o hlade a o smäde na lodi. Jej vôbec nezáleži na čiernych životoch.

Musíme, však pochopiť, že to nie sú žiadni imigranti, ale otroci. Čo nám hovorili vítači? Hovorili, že u nás nemá kto pracovať na naše dôchodky. Preto potrebujeme imigrantov, aby na nás pracovali. Ak teda budú na nás pracovať, sú to otroci! Pochopte, že ak vás nejaký vydrbanec bude chcieť vydrbať, nepríde za vami s tým, že je vydrbanec a prišiel vás odrbať. Je jasné, že takto by nikoho nevydrbal. On sa bude tváriť ako najväčší svätec a svoju odrbávku vám bude predstavovať ako najväčšie dobro. Ani satan v raji neprišiel za Adamom a Evou ako satan, ale ako had.

Z tragédie sa dnes stala fraška. Černosi, ktorí vyplakávajú, ako ich bieli zotročovali, po dekolonializácii sa sami tlačia k bielym a ešte za to platia prevádzačom. Nevadí im ani to, že tu kedysi bol holokaust a stále sú tu vraj fašisti a extrémisti. Väčšiu srandu som asi nezažil.

Ale veľmi sa z toho nesmejme. Ak sa necháme vydrbať, potom to dopadne tak, ako v Amerike a o pár rokov nás už budú obviňovať, že sme ich zotročili a musíme im platiť reparácie. A ešte tu budú páchať teroristické činy. Nedávno jeden učečenec odrezal vo Francúzsku hlavu učiteľovi. Toto musíme odmietnuť už v zárodku. Neprávosť mať pána a väčšia byť pánom.