Imigranti

Témou číslo 1 sa momentálne stali imigranti. Európska únia chce pre členské krajiny zaviesť povinné kvóty na ich príjem. Monika Flašíková Beňová, ktorá si pevne stojí za svojim, tvrdí, že postarať sa o imigrantov je naša morálna povinnosť. Je to svätá žena. Druhá matka Tereza. Ja s ňou úplne súhlasím a navrhujem prijať na Slovensko minimálne milión imigrantov.

Áno, rozum mi slúži dobre a skutočne chcem prijať aspoň milión imigrantov. Ideálne by bolo aspoň 5 miliónov. Pomáhať treba, tak káže svedomie, a preto navrhujem prijať aspoň jeden milión Rusov. Najlepšie plne vyzbrojených. Je to naša morálna povinnosť. Viete, koľko Rusov zahynulo počas vojny, aby nás zbavili nacistov, ktorí zabili v plynových komorách 6 miliónov Židov? Teraz im musíme pomôcť my!

V Donecku zúri vojna už viac ako rok. Civilní obyvatelia žijú v katastrofálnych podmienkach a sú vystavení ostreľovaniu. Aj v samotnom Rusku je situácia vážna. Vládne tam neskutočná putinovská tyrania. Sú tam dokonca vraždení novinári. Kto sa o chudákov Rusov postará, ak nie my?

Navyše prognostici varujú, že je tu demografická kríza. Pomaly vymierame a onedlho nebude mať kto robiť na dôchodcov. Je to strašné, bez Rusov sa slovenská ekonomika jednoducho nezaobíde. Viete, že Rusi sú vzdelanejší ako priemerní Slováci? Vedia robiť dokonca rakety a vesmírne stanice. Prvá umelá družica v kozme bola ruská. Prvý človek vo vesmíre bol Rus. O Lunochode na Mesiaci hádam písať nemusím. Ešte nás k tomu obohatia aj svojou odlišnosťou.

Samozrejme Rusi sa na afroamerických a moslimských inžinierov a lekárov - gynekológov nechytajú. Každý vie, že africká elektronika je najlepšia na svete. O moslimských autách ani nehovorím. Každý by chcel jazdiť v moslimskom aute. My sa ale musíme obetovať pre západnú Európu a Izrael. Nech si ich vezmú oni. Bude to pre nás veľká strata, ale my sa pre Izrael radi obetujeme.

Moslimský inžinier