Inzeráty

Súrne hľadám niekoho, kto mi vysvetlí, prečo neustále narážam na inzeráty s pracovnými ponukami do Nemecka.

Ako sa snažím, tak sa snažím, nemôžem to pochopiť. Preboha, načo potrebujú pracovné sily do Nemecka, keď tam prišlo 1,5 milióna skvelých moslimských a afrických pracovníkov, ktorí mali aj nás svojou prácou spasiť pred demografickou krízou, len my sme ich nechceli. Prečo sme ich tu nechceli? Veď oni nás kurnik chceli nalákať, aby sme tu zaviedi čierne otroctvo! Západniari s tým evidentne nemajú problém, veď čierni otroci vyhrali Francúzom majstrovstvá sveta vo futbale. Len nechápem, načo potrebujú pracovníkov do Nemecka. Najlogickejšia odpoveď je, že tí imigranti robiť nechcú.

Experti nás však presviedčali, že tých čiernych otrokov, ktorí na nás budú robiť potrebujeme, lebo vraj my na Slovensku vymierame. Ako môžeme vymierať, keď žijeme v najlepšom možnom zriadení - demokracii? Ale dajme tomu, že fakt vymierame. Čo potom dokazujú títo "experti" svojimi radami? Dokazujú, že sa nejako dostali na vysoké školy, ale nemajú zvládnuté ani materské škôlky. V škôlke sme mali také hry, pri ktorých sme museli vkladať rôzne geometrické útvary do otvorov s rovnakými tvarmi. Malo nás to naučiť rozlišovať. Pre lepšie pochopenie uvediem zápecnícky slovenský bačovský príklad. Ak má bača málo oviec, ako môže zvýšiť stav oviec dovozom kôz? Stav oviec sa mu tým nijako nezvýši. To je ešte ten lepší prípad, ale ako zvýši bača stav oviec dovozom vlkov do košiara? Samozrejme nijako a príde ešte aj o tie ovce, ktoré mal. Znalosti zo škôlky sú jasné - ovce sú ovce, kozy sú kozy a vlci sú vlci.

Hľadám preto tiež niekoho, kto mi vysvetlí, ako chcú experti zvýšiť počet nás Slovenov dovozom moslimov a afroameričanov. Značka - súrne.