Kotleba 88

Bojovníci proti nacizmu chcú odsúdiť Mariána Kotlebu, pretože používa nacistickú symboliku. Rodinám v núdzi totiž daroval financie v sume 1488 eur. Poďme sa teraz spolu pozrieť na to, čo týmto bojovníci proti nacizmu dokázali.

V prvom rade tým dokázali, že mnohé skupiny a spolky používajú symboliku. Pretože doteraz, keď niekto povedal, že tam je slobodomurárska symbolika a tam je iluminátska symbolika, tak títo istí ľudia vraveli, že to sú len konšpiračné teórie.

Za druhé, keďže podľa bojovníkov proti nacizmu je číslo 88 nacistická symbolika, dokázali tým, že slobodomurári sú nacisti. Je to tak, pretože číslo 88 je slobodomurárska symbolika. Predpokladám, že tomu nechcete veriť, tak to podrobne vysvetlím.

Za oficiálny rok vzniku slobodomurárskeho rádu sa považuje rok 1717, kedy vznikla prvá Veľká lóža. Keď v tomto roku zrátame čísla 1+7 a 1+7, dostaneme číslo 88. Jedným zo slobodomurárskych symbolov je šachovnica. No a šachovnica má 8x8 políčok, čo je 88. Riadky sú označené číslami 1-8 a stĺpce sú označené písmenami A-H. Preto Veľký majster slobodomurárskeho rádu sa volá Abif Hiram. Jeho iniciály sú AH. Pokračujme ďalej. Každý isto vie, že vodca nacistov bol Adolf Hitler. Jeho iniciály sú tiež AH. Keď písmeno A postavíme na písmeno H, dostaneme ďalší slobodomurársky symbol - kubický kameň. Slobodomurári uctievajú pravé uhly. Nie nadarmo sa uholník nachádza v samotnom znaku tohto rádu. Šachovnica sa skladá z pravouhlých štvorcov. Prečo asi mal Hitler ten divný štvorcový fúz? Slobodomurári používajú v symbolike aj lebku a hnáty. Tento symbol používali aj jednotky SS.

Musíme preto zakázať aj šach, aj slobodomurársky rád. V prvom prípade samozrejme žartujem. Len by ma ešte zaujímalo, prečo používa slobodomurársku symboliku Kotleba? Je slobodomurársky nácek? Alebo žeby to bola provokácia s cieľom odhaliť tieto veci? Dosť pochybujem. Provokácia to zjavne bola, ale nie s týmto cieľom. Podľa mňa je na tom rovnako ako naši intelektuáli a sám nevie s čím operuje. Na rozdiel od intelektuálov sa ale netvári, že zožral všetku múdrosť sveta. My sa nad tým ale nemusíme trápiť, hlavný je výsledok. Bojovníci proti nacizmu sa chytili a ja to nemôžem nevyužiť.

Už pri analýze filmu Angel Heart som písal, že som rád, že intelektuáli proti nacizmu bojujú, pretože ktovie, čo ešte výjde najavo. No a mnohé veci už najavo vychádzajú. Bojovníci proti nacizmu nakoniec zistia, že sami sú náckovia a bojujú sami proti sebe.