Očkovanie

Mnohé apokalyptické sekty veria, že prichádza koniec sveta a toto sú posledné dni. Ak majú pravdu a toto sú skutočne posledné dni, tak stoja zato. Toľko zábavy som ešte v živote nezažil. Skúsim ju priblížiť aj vám, pretože globálna fraška pokračuje. V jednej epizóde amerického seriálu Krok za krokom je ukázané, ako dopadne divadelné predstavenie, ak v ňom účinkujú zlí herci, ktorí nezvládajú svoju rolu. Z tragédie sa stáva fraška. To isté sa hovorí o dejinách. Tie sa vraj cyklicky opakujú. Udalosti v dejinách sa prvýkrát objavujú ako tragédie a druhýkrát ako frašky. Rozhodol som sa vytvoriť takú minisériu článkov na túto tému. Minule som písal o tlačení sa nového náboženstva, či skôr náboženstiev do Európy. U nás je k tomu ešte ďalšie novovznikajúce náboženstvo a to kult spasiteľa Jána Kuciaka, ktorý zomrel za svoj ľud a Matovič vďaka nemu toho toľko dosiahol. O tom možno inokedy. Dnes sa budem venovať sviatostiam nového náboženstva, ktoré samozrejme nie sú nič nové.

Keď k nám Nemci začali pred tisíc rokmi šíriť kresťanstvo, každý sa musel pokrstiť. Každý vraj má nejaký dedičný hriech, pretože pred pár tisíc rokmi nejaký židovský týpek zjedol jedno jablko. Liberálstvo je progresívne, preto si dnes hriešny už len tým, že dýchaš, pretože vydychuješ oxid uhličitý. Kto nebol pokrstený, ten mal problémy. Napríklad také slobodné matky. Keďže neboli vydaté, nechceli im farári pokrstiť deti. Spoluobčania potom tieto deti často tyranizovali. Nevadilo, že boli takisto biele, takisto Slováci a Ježiš kázal o láske, milosrdenstve a odpúšťaní. Aj keď bol človek pokrstený a Ježiš zomrel za naše hriechy, furt mal človek akýsi hriech a musel si kupovať aj odpustky. S kresťanstvom prišiel aj diabol, ktorý bol všade.

Všetko toto sa dnes opakuje. Namiesto diabla je tu korona vírus a namiesto krstu očkovanie, ktoré je súčasne aj odpustkom. Korona vírus tu vraj bude stále, a preto sa bude treba stále očkovať. Samozrejme to bude dobrovoľné, pretože máme slobodu a demokraciu, len keď nebudete zaočkovaní, nepustia vás do práce, deti do školy a podobne. A keď v stredoveku kazateľa človek počúval len raz do týždňa v nedeľu na omši, dnes má kazateľa priamo v obývačke a ten mu káže 24 hodín, sedem dní v týždni. Je to televízor. Trochu vody pri krste a nejaké potvrdenie o odpustkoch, keď už nepomohlo, ani neublížilo. Ktovie, čo mi však priamo do žily vstrieknu pri očkovaní.

Pandemický diabol korona vírus je na celom svete, akurát u nás nikto nezomiera a väčšina údajne nakazených nemá ani žiadne príznaky. Najjednoduchšie vysvetlenie tohto stavu je, že vôbec nie sú chorí. Samozrejme, to je iba môj názor, ktorý bohužiaľ nemám ako overiť. Nie som mikrobiológ, ani nemám elektrónový mikroskop, aby som si vedel overiť, že je tu nejaký nový vírus. Kvôli tomuto korona vírusu ale bola vyhlásená karanténa. Zábavní progresívci a herci ešte minulý rok z Bratislavy poučovali zbytok Slovenska, ako sa vďaka Nežnej revolúcii a Európskej únii máme dobre, pretože môžeme cestovať a akú je super otvorená spoločnosť. Hej, môžeme cestovať, keď nemáme peniaze. Tento rok už vraveli, aby sme zostali zavretí doma. No nie sú podarení? Mimochodom farárom bolo vyčítané, že sa miešajú do politiky a presviedčajú veriacich, koho majú voliť. Prečo sa potom miešajú do politiky a furt nás o niečom presviedčajú títo komedianti?

Takže tento rok som už pomaly nemohol vyjsť ani von alebo do obchodu, lebo je tu strašný koronavírus. Koľko zomrie ročne ľudí na srdcovo-cievne ochorenia zo zlej stravy? Vyhlasuje sa kvôli tomu karanténa alebo sa zakazuje jesť vo fastfoodoch? Nie. Koľko ľudí zomrie ročne následkom požívania alkoholu? Zakázal kvôli tomu niekto krčmy a predaj alkoholu? Nie. Koľko ľudí už zabili a znásilnili imigranti? Určite viac, ako zomrelo u nás na korona vírus. Zakázali preto imigráciu? Nie a ešte tieto kriminálne činy popierajú, všelijako ospravedlňujú a tvrdia, že imigranti nie sú teroristi, ale veľké kultúrne obohatenie. Nezdá sa vám podozrivé, že očkovanie podporujú práve tí, ktorým absolútne nevadí, že ľudí zabíjajú imigranti? Keď im nezáleží na našich životoch v prípade imigrantov, pochybujem, že im záleží v prípade korony.

Preto ja vravím, liberáli nepoužívajte hanlivé označenia vírusy a bacily. To nie sú žiadne smrtiace korona vírusy, ale mikroimigranti, ktorí hynú v tvrdom vonkajšom prostredí a chcú len imigrovať do vašich tiel, aby mohli v kľude a teplúčku žiť a byť veľkým kultúrnym obohatením pre vaše progresívne telo. Preto mi nenúťte očkovanie, ktoré chudákov mikroimigrantov zabije! To je základné vírusovské právo imigrovať do ľudských tiel. Otvorená spoločnosť.

Politici k tejto situácii vraveli, že nikto nemohol vedieť, že niečo také ako pandémia, či "pandémia" môže prísť. Od čoho tam potom títo politici sú? Nie je toto práve náplňou ich práce a existencie? Robotníci pracujú, aby mala spoločnosť z čoho jesť a vládcovia predsa musia rozmýšľať a predvídať krízové udalosti, ktoré môžu prísť a vytvárať krízové scenáre, aby bola spoločnosť na to pripravená. Oni o ničom nevedia, ako Bush a Američania nič nevedeli o útoku na dvojičky.

Výročie tohto útoku si práve dnes pripomíname. Preto si ho pripomínam a zisťujem, že mi ho táto korona kríza pripomína. Aj vtedy sa jednalo o útok, ktorý mnohí považujú za falošný, ktorý mal za úlohu pripraviť ľudí o slobody. Narážky na 911 boli vo filme Sieť so Sandrou Bullock. Tento film je však aj o vírusoch. Podobných filmov o pandémiách bolo natočených v poslednom čase mnoho. Na túto tému bolo napísaných aj viacero kníh. V Odhalení Hollywoodu som o tom napísal celú kapitolu - Zombie, nákazy a pandémie. Len naši politici vravia, že nič nevedeli.

V krátkosti zopakujem, o čo išlo vo filme Sieť. Hackeri s názvom Pretoríáni tam robia útoky a vytvárajú počítačové vírusy. Ľudia sú následkom toho vystrašení, a tak si kupujú najnovší antivírový program Gatekeeper. Majú potom falošný pocit bezpečia. Falošný preto, lebo samotný antivírus obsahuje zadné vrátka, pomocou ktorých hackeri majú prístup k ich systémom. Minister obrany, ktorý bol odporcom Gatekeepera spáchal samovraždu potom, ako mu diagnostikovali AIDS. V skutočnosti žiadny vírus HIV nemal, len mu hackeri zmenili zdravotný záznam v počítači. To na okraj tých, ktorí tvrdia, že veď predsa korona vírus potvrdzujú testy.

V roku 2013 u nás vyšla kniha Dana Browna Inferno. Píše sa v nej o tom, ako šialený vedec vytvoril a rozšíril do sveta vírus, aby zníšil počet obyvateľov Zeme asi na polovicu, lebo ničia planétu. Vírus je však zvláštny - nikoho nezabíja, ani nemá žiadne príznaky. Akurát spôsobuje neplodnosť, pretože upravuje ľudskú DNA. Podobne aj vo filme Potomkovia ľudí z roku 2006 je ľudstvo postihnuté neplodnosťou. Predtým, ako sa objavila, bola vraj vo svete nejaká epidémia chrípky.

V roku 2015 zas vyšla kniha Tajomný gen Atlantídy a neskôr aj jej pokračovanie Desivý mor Atlantídy od A.G. Riddlea. Smrtiacu nákazu rozšíri do sveta spoločnosť Immari, aby odhalila ľudí s mimozemskými génmi, ktorí sa majú stať základom novej spoločnosti, aj keby malo pri tom zahynúť 99,9% ľudí. Nákaza nie je spôsobená šírením nejakého vírusu, ale pomocou zariadenia, ktoré vysiela nejaký druh žiarenia. Odmontovali ho zo stroskotanej mimozemskej lode, kde slúžilo ako ochrana proti neoprávnenému vstupu. Mimozemšťania, ktorí mali špeciálne gény boli voči tomuto žiareniu imúnni, ale ľudia nie. Žiarenie aktivuje v ľudskom tele retrovírusy, ktoré sa stali súčasťou ľudskej DNA po prekonaných epidémiách a tie potom ľudí zabíjajú. Dnes sa niekto snaží vytvoriť mobilnú 5G Sieť, ktorá má vysielať žiarenie s ultra vysokými frekvenciami. Od čoho potom padali ľudia na ulici v Číne, od korona vírusu alebo od nejakého žiarenia?

Nesmieme zabudnúť ani na Severoamerických humanistov, ktorí Indiánom posielali humanitárnu "pomoc". Boli to deky, aby sa mohli Indiáni zohriať. Predtým sa v nich však zohrievali nakazení na kiahne. Stala sa proste chyba. Chyby sa proste stávajú.

Ak to zhrniem, pandémia korona vírusu sa môže vysvetľovať zhruba takto:

  1. Žiadny korona vírus neexistuje. Celý ten chaos bol vytvorený len za účelom nahnania strachu, aby sa ľudia dali očkovať a aby sa prijali aj ďalšie opatrenia.
  2. Nejaký vírus síce naozaj existuje, ale nie je taký nebezpečný, ako sa tvrdí a celá situácia bola úmyselne nafúknutá z rovnakých dôvodov.
  3. Vírus existuje a fakt je nebezpečný, ale nevyvoláva príznaky, pretože má účel ako v knihe Inferno. Očkovanie môže buď pomôcť alebo tiež škodiť ako nejaká poistka, pretože aká je záruka, že sa všetci nakazia? Ak sa zavedie očkovanie, je zaručené, že ak sa nedajú naočkovať takmer všetci, tak aspoň väčšina. Hlavne, ak budú hroziť nejaké sankcie.

Nemôžem nikomu radiť, čo má robiť, hlavne keď sám v tom nemám jasno. Môžem len napísať, čo urobím ja. No a ja sa v žiadnom prípade očkovať nedám. Je mi absolútne jedno, že zomriem, ak sa nedám zaočkovať a nakazím sa strašným vírusom. Aspoň sa nebudem rozčuľovať nad všelijakými premúdrenými idiotmi, aspoň nebudem musieť drieť u zahraničných pseudoinvestorov. Voľ nebyť, ako byť otrokom. A prečo sa nebojím zomrieť? Pretože hlavnou snahou prezidentky Zuzany Čaputovej je, aby sa ľudia na Slovensku nebáli zomierať. Ďakujem pani prezidentka. Za druhé, keďže Nemci nám priniesli kresťanstvo, ak zomriem, pôjdem do neba. Čoho sa báť? Aby však nedošlo k omylu, ja nie som samovrah, ktorý chce zomrieť. Mne je len jedno, ak by som náhodou zomrel.

Na záver ešte musím vysvetliť, že proti očkovaniu ako takému nič nemám. Pomocou očkovania boli vyhubené pravé kiahne. Neverím očkovaniu v podaní tejto farma mafie, ktorej ide len o zisky a nie o zdravie ľudí. Takže majte sa a držte sa, pretože z Číny sa už šíri nový smrtiaci vírus nádchy. Tak upchá nos, až sa človek zadusí. A z Indonézie sa šíri vírus smrtiacich pubertálnych akné. Z televízie bude každý deň znieť: "183 pubertiakom sa spravila vyrážka."