Ruskí hackeri

Názor, že všetko ovplyvňujú tajné spolky a skupiny, ktorý už zastáva nadpolovičná väčšina je údajne konšpiračná teória. Naproti tomu, názor, že všetko ovplyvňujú Putinovi ruskí hackeri, ktorí dokonca dostali Trumpa za prezidenta, to nie je konšpiračná teória. Nie je len preto, lebo to tvrdia vysoko vzdelaní intelektuáli.

Intelektuáli ale zrejme nepozerajú americké filmy. V každej americkej kriminálke, keď chytia zločinca, tak mu povedia jeho práva: "Máte právo nevypovedať, lebo všetko, čo poviete môže byť použité proti vám." Lebo zločinci chudáčikovia majú práva, ale normálny človek nie. Normálneho človeka neznalosť zákona neospravedlňuje, ale vrahom musia ich práva povedať, keby ich náhodou nevedeli.

V poriadku, čo to potom znamená, ak boli ruskí hackeri schopní dostať Trumpa do Bieleho domu, ako to vypovedali intelektuáli? Znamená to, že Američania sa dostali na úroveň Nemcov.

V americkom filme Armageddon sme sa dozvedeli, že Rusi sú zaostalí neschopáci s primitívnou technikou. Teraz sa upokojme a logicky sa zamyslime. Rusi nie sú schopní vyrobiť ani poriadny mikroprocesor. Až teraz prišli akési chabé pokusy. No a títo zaostalí Rusi so svojou primitívnou technikou boli podľa vysoko vzdelaných intelektuálov schopní prekonať všetky tie americké eneseje, síajeje aj efbíaje.

Ak sú Rusi neschopní primitívi, ale boli schopní prekonať americké kybernetické systémy, logicky z toho vyplýva, že Američania sú totálne neschopní a totálne zaostalí superprimitívi. Ja za to nemôžem, to nie je môj názor, ale logika intelektuálov nepustí. Ako nás potom títo ochránia v NATO, keď nevedia ochrániť ani sami seba? Už v roku 2001 im pastieri z púšte zničili dva mrakodrapy a zasiahli aj ministerstvo obrany. A intelektuáli plačú ako malé deti a ešte to rozkrikujú do celého sveta, aby sa o tejto hanbe dozvedel každý.

Green Day - American Idiot