Smotánka

V článku Križovatka smrti som sa pozastavil nad rasizmom v Amerike. Ako som následne zistil, rasizmus a nerovnosť je obrovským problémom aj na Slovensku. A nie len tu.

Zistil som to pri sledovaní televíznej relácie Smotánka. Už len keď sa pozrieme na ten názov, smotánka, ako určite každý vie je bielej farby. A ako tak pozerám na tú elitu v Smotánke – samí bieli. Chudáci Rómovia hladujú v osadách a biele paničky sa tam vychvaľujú s tisíce eurovými handrami a kabelkami. Toto budeme musieť zrušiť.

V správach na Jojke som zase počul, že z rasovo zmiešaných vzťahov sa rodia pekné deti. Potom pozriem poriadne na tých redaktorov a redaktorky z televízií a čo nevidím? Samí bieli, s bielymi partnermi a bielymi deťmi. Rasisti.

A čo noviny SME, Denník N a .týždeň? Samí bieli! Ako to, že nemajú v redakciách aspoň 50% Rómov? Odpoveď je jasná. Sú to rasisti. Bieli rasisti. Ale my s tým spravíme poriadok. Všetko to povyhadzujeme.

Toto je však nič. Najhorší prípad rasizmu na svete je Izrael. Minule som sledoval na internete videá z Izraela a tam samí bieli. Dokonca ani nechcú brať nežidovských imigrantov, lebo vraj Izrael je židovský štát – len pre židov. Izrael, táto africká krajina hraje vo všetkých európskych športových súťažiach, ale imigrantov brať nechce. Kde je tá solidárnosť s Európou? Údajne je Izrael jedinou pravou demokraciou na Blízkom východe, ale imigrantov z tohto regiónu brať nechce. Imigranti potom musia plávať cez more, kde sa topia. Izraelskí bieli bankári v Amerike dokonca nechcú požičiavať peniaze afroameričanom len preto, lebo sú čierni. Oni totiž považujú černochov za zvieratá. Odporní bieli rasisti!!!

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť ako izraelská rasistka biela ako sneh pribíja na kríž gorilu - afroameričana.