Vojny bohov

Globálna fraška pokračuje. Držiteľ Nobelovej ceny mieru Barack Obama 13 rokov po 11. septembri 2001 vyhlasuje novú vojnu proti terorizmu. Konkrétne ide o vojnu proti islamistickej skupine ISIS a útočiť chce aj v Sýrii.

To bolo pred časom kriku, keď vyčítali Rusku, že podporuje separatistov na Ukrajine a nasadzuje tam svoju armádu. Žiadne dôkazy pre tieto tvrdenia okrem videí z youtubu a smiešnych satelitných záberov samozrejme neukázali. Podporovať rebelov v Sýrii a útočiť tisícky kilometrov od Ameriky na suverénny štát je ale podľa nich v poriadku. Teraz tých istých rebelov, ktorých prednedávnom podporovali idú bombardovať. Pochopiť túto na prvý pohľad schizofrénickú reakciu pomôže symbolika.

Komu skupina ISIS skutočne slúži ukazuje už len jej samotný názov. Isis alebo Aset (Eset) je egyptská bohyňa, ktorú uctievajú ilumináti. Je matkou boha Hora, ktorého oko je znakom tejto tajnej spoločnosti.

Názov štátu Sýria je zase odvodený od starovekej Asýrie, ktorá ležala na severe Mezopotámie na severnom toku rieky Tigris. Názov Asýria je podobný ako meno ďalšieho egyptského boha Asira (Usira), grécky Osirisa. Prezidentom v (As)Sýrii je Assad a nachádza sa na kontinente s názvom Asia. Asovia sú severskí bohovia sídliaci v Asgarde.

Manželkou boha Asira bola aká náhoda spomínaná Isis. Aby umravnili vzpierajúceho sa Asira - Sýriu, nasadili naňho jeho ženu Isis.

Sýria je totiž spojencom Iránu (Ariánu), ktorý Ožiareným už dlho leží v žalúdku. Cez jej územie chcú navyše potiahnuť plynovod z Kataru. Preto obvinili Assada z diktátorstva a vyvolali v krajine občiansku vojnu. Tá sa pre nich nevyvíja dobre. Zinscenovaným chemickým útokom nikto neverí a navyše Sýriu podporovalo Rusko, ktoré zmarilo útočné snahy USA.

Aby sa Rusku pomstili a odvrátili jeho pozornosť, vyvolali ďalšiu občiansku vojnu, tentoraz na Ukrajine. V rovnakom čase začal nástup islamistov z ISIS, ktorých sami vyzbrojili. Samozrejme nie priamo, ale cez svojich spojencov Katar, Saudskú Arábiu a takzvaných umiernených rebelov FSA. Takto si vytvorili zámienku na intervenciu v Sýrii.