Čierny deň demokracie

Voľby do VÚC v Bratislave vyhral predseda SDKÚ-DS Pavol Frešo. V banskobystrickom kraji bol prvý Marián Kotleba. Žiadny z kandidátov sa v médiách neuvádza s nejakým prívlastkom pri svojom mene, len on. Nikoho minulosť sa neprepiera, len jeho. Pritom v ostatných šiestich krajoch zvíťazili kandidáti neoboľševickej iluminátsko-satanistickej strany Smer. Absolútne zdesenie, Slovenskom sa šíri červený mor!

Róbert Fico

Stranu Smer založil v roku 1999 neoboľševik a bývalý člen Komunistickej strany Róbert Fico. Pre mladú generáciu je už komunizmus takmer neznámy pojem, a preto nahliadnem trochu do histórie. Základy moderného komunizmu položili Karl Marx a Friedrich Engels v práci Komunistický manifest, ktorá vyšla 21. februára 1848. Ich cieľom bolo vytvoriť beztriednu spoločnosť bez súkromného vlastníctva. Išlo pritom o zverejnenie ideológie tajného spolku bavorských iluminátov, ktorý bol založený Adamom Weishauptom v roku 1776. Nie náhodou sa iluminátske symboly nachádzajú aj v komunistickej symbolike.

Karl Marx

Komunizmus sa od svojho predchodcu socializmu líši tým, že svoju ideológiu - diktatúru proletariátu, čo bola v skutočnosti diktatúra komunistickej strany chcel presadiť násilnou revolúciou. Je to zvláštne, ale nacisti sa v Nemecku dostal k moci demokratickou cestou v riadnych voľbách a Hitler mal za sebou podporu väčšiny nemeckého národa až do konca vojny aj napriek utrpeniu, ktoré spôsobili spojenecké nálety. V Rusku sa dostali komunisti k moci násilím. Boľševická októbrova revolúcia sa začala výstrelom z krížnika Aurora. Kedysi toto meno poznal každý, avšak jeho význam len málokto. Aurora bola rímska bohyňa ranných zôr, čo sa premietlo aj do nášho detského časopisu Zornička. Synom Aurory bol Lucifer, ktorý bol zosobnením hviezdy Zorničky. Do slovenčiny sa Lucifer prekladá ako Svetlonoš. Komunistická strana sa dostala k moci protiprávne aj na Slovensku. V povojnových voľbách u nás vyhrala Demokratická strana.

Do reality sa komunizmus síce nikde nedostal, ale jeho presadzovanie malo za následok vyvraždenie celej cárskej rodiny bez akéhokoľvek súdu a ďalších 100 miliónov mŕtvych. Ako je potom možné, že nacizmus je postavený mimo zákon a komunizmus nie? Ako je možné, že voči boľševickým nepriateľom demokracie sa odrazu aplikuje pravda a láska? Mám veľmi silný pocit, že z nás niekto robí idiotov.

Ako mohli toto volebné víťazstvo neoboľševikov obyvatelia Slovenska vôbec dopustiť? Ako mohli Slováci skočiť na primitívny populizmus, lacné sľuby a dvojzmyselné volebné heslá? Ako mohli na Slovensku vyhrať ateistickí neoboľševici, keď väčšina Slovákov sa považuje za kresťanov? Je to čierny deň demokracie a na počudovanie nikomu vo svete to nevadí!