Zmrdi

Do Európy začali prúdiť davy imigrantov. V lete ich ešte naivní Nemci vítali na staniciach, v zime prišlo po kolínskych sexuálnych útokoch kruté vytriezvenie. Agenti matrixu tvrdia, že je to vlastne v poriadku, pretože sú sociálne znevýhodnení, frustrovaní a podobné sračky. Srandisti. Pokiaľ viem, zakrývanie zločinov a teda spolupráca so zločincami je takisto zločin. Iný argument, ktorý používajú je, že aj bieli znásilňujú ženy. Aj keby to bola pravda, je to logika ako sviňa. Keď vám biely zapáli stodolu, potom príde imigrant a podpáli vám aj dom, je to údajne všetko v poriadku. Imigranti môžu podpaľovať domy, pretože aj bieli podpaľujú a bieli môžu podpaľovať, lebo podpaľujú imigranti. Takže úbohé ženy údajne trpia, pretože ich znásilňujú bieli a nepriatelia ženských práv tu chcú dotiahnuť imigrantov, aby ich znásilňovali ešte aj tí. Skvelé uvažovanie. Už dávnejšie som písal, že sme vo vojne. Táto vojna je už čoraz viac viditeľná.

Pre tých, ktorí sa ešte stále neprebrali sú tu ďalšie videá z vyvádzania imigrantov:

K tomu môžem povedať len jedno. Sú to zmrdi! Kedysi by som to nepovedal, aby ma neoznačili za rasistu. Od kedy však uctievam Martina Luthera Kinga, tak to musím povedať nahlas: „Zmrdi!“ Martin Luther King totiž povedal: „Mám sen. Snívam o tom, že jedného dňa budú moje deti žiť v krajine, v ktorej ich nebudú posudzovať podľa farby pokožky, ale podľa charakteru.“ Černochov máme teda posudzovať podľa charakteru a nie podľa farby kože. Budem preto robiť všetko preto, aby som sen Martina Luthera Kinga splnil. Ak je nejaký černoch dobrý, budem ho považovať za dobrého. Ak je ale zmrd, musím ho považovať za zmrda! Komu sa to nepáči, ten je nepriateľ demokracie, rovnosti a najvýznamnejšieho černošského aktivistu Martina Luthera Kinga!

Na záver ešte malé upozornenie. Videá v článku môžu vyvolávať všelijaké emócie. Nenechajte sa týmito emóciami ovládnuť k nejakým neadekvátnym činom. Na to som ich tu neuvádzal. Situácia je vážna a každý by mal vedieť, čo sa deje, aj keď je to nepríjemné. O to mi išlo. Nie o to, aby som nabádal k nejakej pomste. Niečo ale robiť treba. Ak chcete bojovať proti systému, namiesto robenia bordelu sa radšej zbavte alkoholizmu, drog a iných závislostí. Čítajte, vzdelávajte sa, dostaňte sa do formy. Ak bude niekto vystavený priamej hrozbe, vtedy je samozrejme treba sa brániť. Kto bude mať asi tak väčšie šance sa ubrániť? Namakaný človek vo forme alebo ožran, ktorý ledva chodí? Ak som veľký hrdina, urobím nejakú tajnú akciu a prvé, čo potom spravím je, že sa pôjdem do krčmy ožrať a pod vplyvom alkoholu tam všetko vykecám, to už asi tajná operácia nebude.

Ako vidím, po určitom čase, väčšina videí je v našej údajne slobodnej spoločnosti so slobodou prejavu a prístupom k informáciám už vymazaná. O niečom to svedčí.

Nevadí. Vložím ďalšie.