Záver

Na mnohých miestach som ukázal, že slobodomurárska symbolika a židovské témy sú vo filmoch i literárnych dielach hojne zastúpené. To, či Židia a tajné spolky ovládajú Hollywood si musí zodpovedať každý sám. Môže to byť ale jedným z vysvetlení toho, že produkty filmového priemyslu akosi záhadne predpovedali mnohé dôležité svetové udalosti. Niektoré zobrazené udalosti sa však zatiaľ ešte nestali a dúfam, že sa ani nestanú. Z tohto dôvodu by som teraz v závere chcel zhrnúť, čo nás v budúcnosti podľa Hollywoodu čaká. Opakujem ešte raz, čo nás čaká podľa Hollywoodu.

V prvom rade je to kolaps ekonomického a finančného systému. Keďže filmy sú americké, ukazujú hlavne stav v Amerike. Ak sa ale niečo takéto naozaj stane, Amerika ako najväčšia svetová ekonomika musí mať zákonite vplyv aj na celý svet. Spojené štáty by sa mali dokonca rozpadnúť. Parazit zrejme dostal z obete všetko, čo sa dalo. Amerika nemá vlastné suroviny a musí kvôli nim viesť nákladné vojny, čo vytvára voči nej odpor na celom svete. Z tohto dôvodu si bude parazit asi hľadať novú obeť. Tou bude najskôr Rusko alebo celkovo Slovanstvo, ktoré sa začína prebúdzať. To sa bude parazit snažiť využiť. Bude si treba dávať pozor na reči o vyvolenosti. S pomocou parazita možno aj dosiahneme svetovládu, ale za cenu nenávisti celého sveta. Podobne dopadli Židia, Nemci a teraz aj Američania.

Vývoj za posledné mesiace (v roku 2012), ale ukazuje problémy hlavne v Európe. Grécko je pred krachom a problémy hlásia aj ďalšie krajiny. Je možné, že tento kolaps nebude nejakým nepredvídaným zlyhaním systému, ale bude naopak úmyselne plánovaný, aby sa mohol zriadiť represívny policajný štát. Obyvateľstvo bude kontrolované implantovanými čipmi alebo nejakou jemnejšou a menej nápadnou metódou. Čo sa týka Ameriky, môže dôjsť k ďalšiemu 11. septembru. Tentoraz zrejme vo Washingtone počas Dňa nezávislosti, ktorý sa oslavuje 4. júla.

Toto ale nie je to najhoršie. Na základe toho, čo sa nachádza vo veľkom množstve filmov má prísť nejaká veľká katastrofa. Filmy v tomto nie sú zajedno, niektoré ukazujú jadrovú vojnu, iné nejakú prírodnú alebo vesmírnu katastrofu, ďalšie veľkú epidémiu. Tieto majú spolu s neplodnosťou drasticky znížiť svetovú populáciu. Cieľom tohto má byť lepšia kontrola nad obyvateľstvom alebo uvoľnenie miesta pre nejaký nový druh. Mnohé to dávajú do súvislosti s rokom 2012.

Hroziaci úder proti Iránu je už dosť známou záležitosťou. Vojna s touto krajinou môže byť vyprovokovaná falošným útokom proti nejakej americkej bojovej lodi v Perzskom zálive, čo je v americkej histórii často opakovaný scenár.

Vo filme Matrix sa ale odohrá útok strojov na Sion. Môže to teda znamenať útok proti Izraelu. Skutočné udalosti túto možnosť potvrdzujú. Revolúcie v arabských krajinách môžu mať za úlohu destabilizovať situáciu v týchto krajinách a priviesť k moci radikálnych islamistov. Keďže „demokrati“ sa vždy len bránia pred „agresormi“, musia zmanipulovať udalosti podľa vzoru seriálu South park, aby mohli povedať: „Útočia na nás!“.

V tomto období, ešte počas vlády Baracka Obamu by sa malo objaviť nejaké zatiaľ neznáme vesmírne teleso, alebo dôjde k oficiálnemu kontaktu s mimozemšťanmi. Hovorí sa o falošnej mimozemskej invázii, ktorá má za cieľ zjednotiť ľudstvo pod jedinú svetovú vládu. Na jej čele bude pravdepodobne stáť údajný potomok Ježiša Krista a Márie Magdalény.

Môj názor na rok 2012 a katastrofy s ním spojené poznáte. Ja skôr očakávam nejaké spoločenské zmeny. Tie sa však podľa mňa budú odohrávať skôr malými postupnými zmenami, aby sa ľudia príliš nenaplašili, takže ani to sa do roku 2012 celkom nenaplní. No možno sa mýlim. (Rok 2012 už máme za sebou a žiadna katastrofa neprišla. Dokazuje to, že nie všetko, čo sa odohráva vo filmoch musí aj skutočne nastať. Všetky konšpiračné teórie teda nie sú našťastie pravdivé. Niektoré z nich môžu byť úmyselné provokácie zo strany systému.)

Takouto zmenou môže byť pád katolíckej cirkvi alebo dokonca celého kresťanstva, keďže filmy do kresťanských symbolov podozrivo často rýpali. Čo sa týka depopulácie planéty, zdá sa mi, že Hollywood dosť často naráža hlavne na bielu rasu. Traja agenti v Matrixe boli tiež všetci bieli. O celosvetovej diktatúre som už písal. Na jej čele bude stáť niekto, koho prehlásia za potomka Ježiša Krista. Budú to však musieť nejako dokázať a totožnosť sa dá preukázať len na základe testov DNA. Vysvetlenie sa môže nachádzať vo filme Tiene mŕtvych. Aby som bol konkrétny, súčasne s Ježišovým potomkom sa nájde aj jeho telo. Potom nejaký „nezávislý“ vedecký tím zložený zo spoľahlivých slobodomurárskych bratov prehlási, že vzorky DNA sa zhodujú. Aj keby boli tieto vzorky skutočne zhodné, znovu je to redukovanie človeka len na telo. Znamená príbuznosť s Ježišom aj nejakú kvalifikáciu?

Významnejší môže byť rok 2013, už len kvôli povesti čísla 13. Trinástka má takisto, aspoň sa tak zdá veľký význam pre iluminátov a na rok 2013 pripadne sté výročie založenia FEDu.

Predchádzajúce riadky i celý seriál sú aj pre mňa dosť nepríjemné. Nepísal som ho ale preto, aby som niekoho strašil. Chcem len informovať a upozorniť na možné nebezpečenstvá. Nemyslím si, že sa budúcnosť musí vyvíjať práve tak, ako je to zobrazené vo filmoch. Príkladom môže byť „pandémia“ prasacej chrípky (a rok 2012), ktorá nedopadla tak, ako ukazovali filmy. Záleží však na každom z nás, ako sa k tomu postavíme. Elita má síce nejakú moc, ale bez obyčajných ľudí sa nepohne. Ako vraví Tyler Durdene: „Na tých ľuďoch, čo stoja za vami ste závislí. Varíme vám jedlo, odnášame odpadky, strážime vás, kým vy spíte. Tak nás radšej neserte.“

Rozlúčiť sa chcem príjemnejším spôsobom. Bude to ako ináč filmom, tentoraz európskej produkcie. Je ním francúzsky film Nádherná zelená. Tento titul je vraj dokonca zakázaný. Neviem či je to pravda, ale zatiaľ som ho v žiadnej televízii nevidel. Veľmi by som sa tomu ani nečudoval podľa toho, ako zobrazuje politikov, elitu a ako si robí posmech z tejto spoločnosti. Zároveň ukazuje spoločnosť inú, než je táto súčasná, fungujúcu na úplne iných princípoch. Na prvý pohľad sa zdá primitívna, pretože sa tam vôbec nepoužíva technika. No ľudia sú tam aj napriek tomu šťastní, čo sa v dnešných filmoch tak často nevidí.

Ľudia majú namiesto techniky vlastné schopnosti a to nie len tak hocijaké. Ovládajú telepatiu, vedia predpovedať budúcnosť a dokážu dokonca vykonávať aj vesmírne cesty. Dožívajú sa bežne i 250 rokov. Pôrodnosť kontrolujú sami plánovaným rodičovstvom. Toto sa tak trocha podobá agende Nového svetového poriadku. Ak sa však nad tým zamyslíme, neviem, či svet môže aj naďalej pokračovať tak, ako je to doteraz. Ľudia sa vo filme spomínaným princípom ale podriadili dobrovoľne, pretože sú uvedomelí, plnohodnotní členovia spoločnosti, ktorí chápu, že musia prijať zodpovednosť za jej chod. Nie je to preto, lebo im to nariadila nejaká autorita, ktorá udržiava ľudí v primitivizme, aby ju nezvrhli a potom musí aj prospešné veci presadzovať nasilu, lebo ľudia nič nechápu. Pravidlám sa tam podriaďujú všetci. Žiadna takáto elita, ktorá od ľudí vyžaduje dodržiavať zákony, ale sama sa nimi neriadi tam ani neexistuje.

Neviem, či tento film bol natočený úprimne, alebo či sú za tým nejaké skryté úmysly. Takisto netuším, či je takto usporiadaná spoločnosť reálna. Prehnané sa mi zdá, že sa tam nepoužívajú okrem nožov vôbec žiadne nástroje a ľudia dokonca ani nebývajú v domoch. Film Nádherná zelená ale asi ako jediný ukazuje peknú budúcnosť a šťastných ľudí. Spomeniem ešte slovo mir, ktoré používali naši slovanskí predkovia. Znamenalo súčasne svet aj mier.

Bibliografia

Axworthy Michael: Dějiny Íránu, Praha 2009
Baigent Michael, Leigh Richard, Lincoln Henri: Chrám a lóža, Bratislava 2006
Baigent Michael, Leigh Richard, Lincoln Henri: Mesiášov odkaz, Bratislava 2004
Baigent Michael, Leigh Richard, Lincoln Henri: Svätá krv a svätý grál, Bratislava 2003
Banáš Jozef: Kód 9, Bratislava 2010
Baudrillard Jean: Simulacra and Simulation
Brown Dan: Anjeli a démoni, Bratislava 2004
Brown Dan: Da Vinciho kód, Bratislava 2004
Brown Dan: Stratený symbol, Bratislava 2010
Carrol Lewis: Alenka v říši divů, Praha 2010
Carter Lin: Tolkien – Zákulisí Pána prstenů, Praha 2002
Cayce Edgar: Tajemství Atlantidy, Bratislava 1995
Cox Simon: Anjeli a démoni, Fakty, Bratislava 2005
Dick Philip: Blade runner – Sní androidi o elektrických ovečkách?, Praha 2004
Greer John Michael: Tajomstvá Strateného symbolu, Bratislava 2010
Grandt Guido: Černá kniha svobodných zednářů, Praha 2010
Hancock Graham: Mystérium Marsu, Bratislava 2001
Herzán Martin: Totalitní světovláda, Bratislava 2000
Hromník Cyril: Sloveni, Slováci, kde sú vaše korene, Bratislava 2010
Hughes Matthew, Mann Chris: Hitlerovo Nemecko, Praha 2002
Huxley Aldous: Konec civilisace aneb překrásny nový svět, Praha 1970
Javor Martin: Slobodomurárske Košice, Bratislava 2010
Kersten Holger: Ježíš žil v Indii, Praha 1996
King Stephen: Mobil, Bratislava 2007
King Stephen: Muž na úteku, Bratislava 1992
Kinney Jay: Svobodní zednáři: Mýtus a skutečnost, Praha 2010
Kosiarz Edmund: Námorné bitky, 1981
Levašov Nikolaj: Poslední apel lidstvu, San Francisco 2000
Lincoln Henry: Kľúč k tajnému vzoru, Bratislava 2007
Liška Vladimír: Největší tajemství Ježíše z Nazaretu, Olomouc 2002
Matheson Richard: Já legenda, Plzeň 2008
Makow Henry: Ilumináti – Sekta jež se zmocnila světa, Žďár nad Sázavou 2012
Nienacki Zbigniew: Záhadné príhody pána Tragáčika, Bratislava 1989
Orwell George: 1984, Praha 1991
Palahniuk Chuck: Klub bitkárov, Bratislava 2011
Pčelovod Viktor Vladimirovič: Poslední gambit, 2002
Picknett Linn, Prince Clive: Odhalenie Sionu, Bratislava 2007
Podolský Peter: Slobodomurárstvo – nešťastie našej doby, Bratislava 2007
Rees Laurence: Osvětim – Nacisté a „konečné řešení“, Praha 2005
Rétyi Andreas: Bez cenzury, Liberec 2011
Rétyi Andreas: Spiknutí proti světu, Liberec 2009
Robinson James: Judášove tajomstvá, Bratislava 2007
Röder Thomas, Kubillus Volker: Muži za Hitlerem, Olomouc 2000
Sitchin Zecharia: Dvanáctá planeta, Praha 2006
Smoley Richard: Zakázaná viera – Tajné dejiny gnosticizmu, Bratislava 2009
Srb Tomáš: Řád svobodných zednářů 1, Praha 2001
Srb Tomáš: Řád svobodných zednářů 2, Praha 2003
Srb Tomáš: Řád svobodných zednářů 3, Praha 2009
Stoker Bram: Dracula, Bratislava 1990
Sväté písmo, Trnava 2007
Sýs Karel: Praha zednářská, Praha 2011
Tolkien J. R. R.: Pán prstenů I: Společenstvo prstenu, Praha 1993
Tolkien J. R. R.: Pán prstenů II: Dvě věže, Praha 1993
Tolkien J. R. R.: Pán prstenů III: Návrat krále, Praha 1993
Tolkien J. R. R.: Pán prstenů: Silmarillion, Praha 1992
Wells Herbert George: Válka světů, Praha 2005
Zamarovský Vojtech: Bohovia a hrdinovia antických bájí, Bratislava 2002
Zamarovský Vojtech: Bohovia a králi starého Egypta, Bratislava 2002
Zamarovský Vojtech: Sinuhet, Bratislava 2002
Zunneck Karl-Heinz: Tajná znamení a rituály svobodných zednářů, Liberec 2008