O stránke


Hlavným účelom tejto stránky je odhaľovať ilúzie, ktoré máme každý deň pred očami, a ktoré zvykneme najmä vďaka mediálnej masáži považovať za jedinú a nespochybniteľnú pravdu. Príčinou týchto ilúzií sú podľa môjho názoru rôzne tajné spolky a skupiny, ktoré pôsobia za oponou.

K tomuto názoru som dospel prácou na projekte Odhalenie Hollywoodu. Projekt pôvodne vznikal ako seriál článkov, no nakoniec sa rozrástol na celkom obsiahlu prácu a stále ešte nie je úplne dokončený (2013). Venuje sa hlavne fenoménu, ktorý som objavil a tým je predpovedanie budúcich udalostí vo filmoch, ale aj v literárnych dielach. Ďalšími oblasťami, ktorými sa práca zaoberá sú: pozadie filmov a kníh, ich skryté významy, tajné spolky a ich symbolika.

Tomuto sa chcem venovať na svojej stránke aj naďalej. Takisto by som chcel písať aj o rozvíjaní ľudských schopností.

Odhalenie Hollywoodu

S projektom Odhalenie Hollywoodu to bolo takto. Všetko sa to začalo niekedy v roku 2003, keď mi kamarát doniesol knihu od Philippa Vandenberga - Piate evanjelium. Išlo tam o objavenie koptského spisu, ktorého autorom bol syn samotného Ježiša a Márie Magdalény. Kniha prvýkrát vyšla v Nemecku v roku 1993 a svojim štýlom predbehla Dana Browna o desať rokov. Myšlienka, že Ježiš Kristus mohol byť ženatý a mať dokonca aj syna, bola v tých časoch pre mnohých naozaj prekvapivá. Mňa na tejto knihe zaujalo ale niečo úplne iné. S dejom knihy to nemalo prakticky nič spoločné, ale vo svojej podstate to bolo oveľa viac šokujúce, ako manželstvo Ježiša a Márie Magdalény.

Jeden jezuita v knihe sledoval svojho kolegu, s ktorým pracovali na istom projekte a v jeho izbe našiel rôzne kacírske knihy. Jednou z nich bola Fyziologická nemožnosť skonu Krista na kríži. Vtedy akoby ma trafil blesk. V hlave sa mi ako keby niečo rozsvietilo a ja som si uvedomil, že klince skutočne nezasiahli žiaden životne dôležitý orgán. K tejto skutočnosti doplním, že veci sa neskôr ukázali trochu komplikovanejšie, než sa to môže zdať na prvý pohľad. Už vtedy som ale tušil, že aj keď sa uvedená pasáž nachádzala v knihe len tak, ako keby náhodou, bude za tým nejaký zámer.

Od tejto chvíle som asi tri mesiace v kuse hltal každú knihu na tému Biblia a biblistika, aká sa mi len dostala do rúk. To, čo som v Biblii uvidel, mi doslova vyrazilo dych. Nechápal som, ako je to možné, keďže Bibliu som čítal predtým už viackrát a nič podozrivé som si nevšimol.

Na základe tohto poznania, že nevidíme mnohé veci, ktoré máme priamo pred očami, som neskôr, v roku 2004 pochopil film Matrix. Bolo mi jasné, že film nie je žiadna fantázia ani sci-fi, ale je to skutočný opis tohto sveta - sveta ilúzií.

V roku 2006 sa mi po prečítaní knihy od Viktora Suvorova - Všetko bolo inak, vkradol do duše ďalší nepríjemný pocit. Začal som pochybovať, že za útokmi na dvojičky v roku 2001 stoja arabskí teroristi. Mimochodom, kniha nebola o jedenástom septembri, ale o niečom úplne inom. Autor sa v nej zaoberal hypotézou, že rovnako, ako Nemci chceli zaútočiť na Sovietsky zväz, tak aj Sovietsky zväz chcel zaútočiť na Nemecko. Nemci boli len rýchlejší. Suvorov písal, že ak chcete s niekým viesť vojnu, tak s ním musíte mať spoločnú hranicu. Z tohto dôvodu Sovietsky zväz anektoval pobaltské štáty a spoločne s Nemeckom napadol Poľsko. Začal som rozmýšľať, že Spojené štáty možno viedli vojnu v Iraku a angažovali sa v Afganistane práve z toho istého dôvodu - aby sa priblížili k Rusku a novým mocnostiam ako sú India a Čína. No a dôvodom, ktorý im to umožnil bol útok na dvojičky.

Začal som sa preto motať po internete a moje podozrenie sa začalo potvrdzovať. Okrem iného som objavil aj sériu video dokumentov - 911 hidden in Hollywood, čo je v preklade 11. september ukrytý v Hollywoode. Seriál uvádzal nespočetné množstvo príkladov, ktoré ukazovali, že jedenásty september bol vo filmoch predpovedaný omnoho skôr, ako sa skutočne stal.

V tom čase som pozeral aj film Som legenda o zombie nákaze, ktorá spustošila celý svet. Zo začiatku som tento film chápal len čisto symbolicky. Všetko sa ale zmenilo v roku 2009, keď vypukla "pandémia" prasacej chrípky. Rok vypuknutia nákazy vo filme bol takisto 2009. Vtedy som si začal dávať filmy, ktoré som dovtedy zhliadol dokopy a prišiel som na to, že v skutočnosti neboli vo filmoch predpovedané len tieto dve, ale v podstate všetky významné udalosti poslednej doby. Tak začal v roku 2010 vznikať seriál Odhalenie Hollywoodu a ten pochoval ďalšie z predstáv, v ktorých som dovtedy žil.