Extrémisti

Hneď na úvod musím vysvetliť, čo je to aikido. Je to druh sebaobrany, pri ktorom sa využíva sila útočníka proti nemu samotnému. Ak by útočník neútočil, nič by sa mu nestalo. Nejaká tá zábava tiež nie je nikdy na škodu, tak poďme na tých extrémistov.

Média neustále spomínajú, že Slovensko je plné extrémistov, no ja som ešte nikde žiadneho nevidel. Keďže to spomínajú média, viem, že to musí byť pravda. Ja som však mal doteraz proste smolu. Asi sa vedia dobre skrývať tí extrémisti. Až nedávno sa mi moje prianie splnilo. Konečne som ich zbadal, aj keď nie naživo. A boli to riadne prefíkaní extrémisti.

Bolo to v jednom videu na youtube s názvom Gay Pride Bratislava. Normálne mali tí White Pride extrémisti pochod a mávali s takými dúhovými vlajkami. Pozerám totiž bližšie a tam samí bieli. A prečo vravím, že sú riadne prefíkaní? Vedia sa dobre maskovať. Pekne si bubnujú, akože všetko je v pohode, dobrá nálada. Mňa však s takými fintičkami aj s tými svojimi dúhovými vlajkami neobabrú! Aj žiačik na základnej škole vie, že spojením lúčov dúhového spektra vznikne biele svetlo. Opakujem ešte raz: biele svetlo. Mňa chcete obabrať bieli extrémisti? To sa vám nepodarí!

Čo k tejto téme hovorí obľúbený filmový priemysel? Samozrejme potvrdzuje moje odhalenie. Vo filme Non Plus Ultras si pražskí futbaloví fanúšikovia pozvú na návštevu dvoch anglických chuligánov. Po ich príchode zistia, že sú to hovädá, ktoré len chľastajú, robia bordel a všade bez hanby štia. Na noc si ich vezme do bytu jeden týpek z partie. Zobudí sa na divné zvuky, a tak odúchyli dvere do izby. Zbadá ako tam jeden chuligán preťahuje druhého. Pochopí, že Angláni nie sú ich ľudia, že sú to extrémisti. Takže tí chuligáni, čo demolujú štadióny, robia bordel a bijú ľudí sú sodomiti.

Majú však smolu. Neprejdú. No puseran!

Obraz Albrechta Durera
Albrecht Dürer: Orpheus der erst puseran.
Extrémisti zadku do zadku
Hooligans extrémisti.