Rasistky

Mne sa asi sníva. Najhorší prípad rasizmu a antisemitizmu, aký som kedy zažil. Nachádza sa vo videu "Do White Girls Like Black Guys?"

Biele rasistické dievky v ňom tvrdia, že majú radi černochov. Oni nechcú Cigánov, Indiánov, Čiňanov a dokonca ani Židov. Vraj kto raz vyskúša černocha, nechce viac iného. Tvrdia teda, že černosi sú lepší ako Židia.

Prečo je tomu tak? Lebo černosi im vsugerovali, že oni majú najväčších vtákov na svete. Každý vie, že všetci ľudia sú si rovní, tak ako môžu mať najväčších pinďúrov černosi? 6 miliónov Židov zahynulo počas holokaustu a teraz ešte k tomu aj nejakí afričania tvrdia, že Židia majú malých pipíkov a biele rasistky ich nechcú. Keby aj nejaký naozaj mal väčšieho, urežeme mu ho, lebo všetci ľudia musia byť rovní.

Dobre rasistky a antisemitky, nasrali ste ma, ale Ježiš povedal, že máme odpúšťať, tak vám odpúšťam. Navyše ja som aj humanista, takže vám splním vaše priania. Biele slečinky, ktoré máte radi černochov zašlite mi meno, priezvisko a adresu. Pošleme vás zadarmo do Afriky.